Hey çocuklar! Okullar başladı! Bu yıl için hedefleriniz var mı? Umarım vardır. Ama sadece akademik hedefler değil,  kişisel hedefleriniz de olsun.  Hepimiz olduğumuzdan daha iyi olmak için -biz yetişkinler bile, büyümek istemeliyiz!

Benim bu yılki hedeflerim ve arzularım: Daha sabırlı olmak, Tanrı Sözü’nü iyi bir şekilde etüt edebilmek, çocuklarıma daha iyi bir anne olabilmek.

Benim için dua eder misiniz? Teşekkürler.

 

Hedefleriniz varsa, lütfen bize yazın. Biz de sizin için dua etmek istiyoruz.

Size bir hedef önerimiz var: her gün dua etmek ve Kutsal Kitap’ı okumak.  Belki sadece bir ayet ya da bir bölüm okuyabilirsiniz.  Web sayfamızda her gün bir paragraf ya da bölüm olacak. Onu okuyabilirsiniz…anlaştık mı? Tanrı’nın sözü gerçekten hayatımızda etkin olur;  bize doğrunun ne olduğunu, nasıl doğru yola döneceğimizi ve orada nasıl kalmamız gerektiğini öğretir (2 Timoteos 3:16)

Her gün 15 dakikaya, ne dersiniz?  Sadece kendin için değil dostlarınız, aileniz ve öğretmenleriniz için de dua edebilirsiniz. Tabii ki Türkiye için de dua edebilirsiniz. Ve Kucak için dua edebilirsiniz!

Bizim dualarımız etkindir.  Neden?  Çünkü Dünyayı yaratana ve Dünyanın Kralına dua ediyoruz, İsa bizim için yardım eder, Kutsal Ruh da! (Mez 145, İbr 7, Rom 8:26).

Haydi bu yıl ki hedefimize  Tanrı’nın yardımıyla ulaşmaya çalışalım.  Ve birbirimiz için dua edelim.

Bizi takip edin: