Kucak Yayıncılık

Kucak Yayıncılık Ltd., Şti., 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur ve Türkiye’de yaşayan Hristiyan çocuklara yönelik yayınlar çıkartmaktadır. Yayınlarımız inancımızın da temel dayanağı olan Kutsal Kitap odaklıdır.

Yayınlar

Hikaye kitapları, boyama kitapları, çizgi romanlar, müzik cd’leri ürünlerimiz arasındadır. Bunların yanında gençler için romanlar, ailelere yönelik eğitici ve öğretici kitaplarımız da vardır. Özellikle kiliselerde de kullanabilecek aynı zamanda anne-babaların da evlerinde çocuklarıyla beraber çalışabilecekleri Kutsal Kitap Çalışma kılavuzlarımız da mevcuttur.

Her iki ayda bir yayınlanan Kucak Çocuk Dergisi çocuklar için Türkiye’de benzeri olmayan bir kaynaktır. Kurulduğumuzdan bu yana aralıksız bir şekilde yayınlanan dergimiz çocukların eğlenerek öğrendiği, beslendiği zengin bir kaynak olmuştur.

Tatil Gezileri

Her yıl dergi abonelerimiz ve katılmak isteyen diğer çocuklar için tatil gezisi düzenliyoruz. Bu geziler aracılığı ile de Türkiye’nin dört bir tarafında yaşayan Hristiyan çocuklar bir araya gelip tanışıyor, arkadaşlık kuruyorlar. Bir hafta boyunca Tanrının sözünü beraberce dinliyorlar aynı zamanda çeşitli etkinliklerle (oyunlar, geziler, el işleri, hazine avı, vb.) eğleniyorlar.

Ürünlerimiz ve tatil gezilerimiz hakkında ilgili sayfalardan daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Soru ya da düşüncelerinizi de Bize Ulaşın bölümünde bulunan iletişim formu aracılığı ile bize gönderebilirsiniz.