Kucak Yayıncılık Limited Şirketi 1995 yılında Ankara’da kurulmuş ve bugüne kadar hizmetine aralıksız devam etmiştir. Şirketimizin var oluş amacı, özellikle Türkiye’de yaşayan Hristiyan aile çocuklarına yönelik ürün ve hizmetler sunmaktır. Bilindiği gibi yurdumuzda Hristiyan aile çocuklarının eğitim alma ve inançlarını ilk ağızdan öğrenme şansları hemen hemen yok gibidir. Ancak Pazar’dan Pazar’a (Eğer kilisenin çocuk programı varsa) kilisede Kutsal Kitap ve inançları hakkında duyma şansları olmaktadır. Her ne kadar biz yayın evi olarak eğitim vermesek de kiliselerde ve anne babaların kullanabileceği türden materyaller hazırlayarak mevcut ihtiyacı bir nebze olsun karşılamak niyetindeyiz. Kutsal Kitap’tan Öyküler, Boyama Kitapları, Çocuk Dergisi, Tatil Gezileri, Çizgi Romanlar, Müzik CD’leri ürünlerimizden bazılarıdır.

Kiliselerin ve ailelerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve makul fiyatlarda çalışmalar ortaya koymak yayın ilkelerimizden birkaçıdır.

Sizlerle ve sizler için mevcut ihtiyaçları keşfederek, her yıl ürün yelpazemizi geliştirmeyi amaçlayarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak arzusundayız.

Saygı ve sevgilerimizle…
Kucak Yayıncılık Ekibi

NOT: Tüm ürünlerimiz kültür bakanlığı bandrolü ve iznine sahiptir.