Benim Uykudan Önce Kutsal Kitabım

120,00

Günümüzün yoğun koşuşturmasında birkaç saniye bile huzur bulmak çok zordur. Çocuklarla birlikte gerçirdiğiniz sessiz zamanlar çok seyrektir ve çabucak geçiverir. Özellikle ilk çocukluk yıllarında birlikte geçirilen zamanlar çok çok değerlidir. Benim Uykudan Önce Kutsal Kitabım çocuklarınızla geçirdiğiniz zamanları en iyi şekilde değerlendirmenize yardım eder. Onlarla birlikte yanyana kıvrılıp Kutsal Kitap’tan öyküler okumak hem onların ne kadar önemli olduklarını göstermek hem de Tanrı’nın sevgisini anlamaları için harika bir yoldur.

Açıklama

Benim Uykudan Önce Kutsal Kitabım çocuklarınızla geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize yardım eder. Onlarla birlikte yan yana kıvrılıp Kutsal Kitap’tan öyküler okumak hem onların ne kadar önemli olduklarını göstermek hem de Tanrı’nın sevgisini anlamalarını sağlamak için harika bir yoldur. Çocuk gibi inanmanın, sakin olup Tanrı’ya tanımanın (Mez 46:10) ne anlamı geldiğini bir kez daha hatırlama konusunda sizin için de bir fırsattır.

Benim Uykudan Önce Kutsal Kitabım’ın Özellikleri:

  • Eski ve Yeni Ahit’ten, her biri ses bakımından uyumlu, rahatça anlaşılan ve hatırlanan tam 45 tane öykü.
  • Her bir öykü için Kutsal Kitap’tan birer ayet.
  • Anne-babların çocuklarıyla yanıtlayacağı, harika resimler içeren interaktif sorular.
  • Her öykü için etkinlikler. Sessiz Zaman soruları, Dua Zamanı ve Uyku Zamanında dersi pekiştirmek için bir söz.
  • Rahat bir “uykudan önce zaman’ı” oluşturmak için fikirler. Örneğin tanıdık melodi ile söylenecek iki güzel, “gün sonu şarkısı” var.

Ek bilgi

Ağırlık 0.564 kg
Boyutlar 21 × 17 cm
Sayfa Sayısı

210

Basım Tarihi

Ağustos 2010