Ishbane’nin Komplosu

80,00

Düşmanın her yerde karşımıza çıkabilecek türden dört öğrenciyi hedef alışını konu alan bu hikayeye, her yaştan okuyucu kulak misafiri olabilir. Karanlık güçlerin, bu öğrencileri ayartmak ve yok etmek üzere belirledikleri stratejileri gözler önüne seren, gizlilik dereceli, cinler arası mektuplaşmaları okuyun ve uyanma olan yeni nesil gençliğin şu seslenişine kulak verin:

SİLAHLARINIZI KUŞANARAK SAVAŞMAYA HAZIR OLUN!

Açıklama

YOĞUN RUHSAL SAVAŞ…

KAFASI KARIŞIK EBEVEYNLER…

DÖRT İNSANIN YAŞAMININ SONSUZA

DEK DEĞİŞECEĞİ BİR YİL

Jillian Fletcher: Hakimiyetini yitirmekten korkan, her yönüyle kusursuz bir amigo kızı.

Ian Stewart: Doğaüstüyle yakından ilgilenen bir sporcu.

Brittany Powell: Kimseye güvenmeyen, pırlanta gibi, sert bir kız.

Rob Gonzales: Daha önceden cinsel ahlaksızlıklara kapılmış olan bu genç adam, en büyük çatışmanın ortasında bulur kendini.

 

Unutulmaz olacak bu yıl boyunca, dört öğrenci, karanlığın ordularına karşı savaş veririler. Zıt dünya görüşleri, büyücülüğün etkiler ve ölüm üzerine kurulu kültürün cazibesi, hayatta kalma savaşını kızıştırmaktadır. Bu gençler ve ebeveynleri, kendilerine saldıran karanlık ruhsal güçlere karşı koyabilmek için atmaları gereken önemli adımları atabilecekler mi? Cehennemin kapılarından taşan güçten daha üstün bir Gücü çağırabilirler mi… Onları daha yüce bir geleceğe davet eden bir güce seslenebilirler mi?

NEDİR BU HİKAYE, BİR KOMPLO MU?

Düşman’ın her yerde karşımıza çıkabilecek türden dört öğrenciyi hedef alışını konu alan bu hikayeye, her yaştan okuyucu kulak misafiri olabilir. Karanlık güçlerin, bu öğrencileri ayartmak ve yok etmek üzere belirledikleri stratejileri gözler önüne seren, gizlilik dereceli, cinler arası mektuplaşmaları okuyun ve uyanma olan yeni nesil gençliğin şu seslenişine kulak verin:

SİLAHLARINIZI KUŞANARAK SAVAŞMAYA HAZIR OLUN!

Ek bilgi

Ağırlık 0.302 kg
Boyutlar 21 × 14 cm
Sayfa

324

1.Basım

Mayıs 2007