Merhaba çocuklar!

Bugün eğitim-öğretim yılının resmi olarak son günü. Her ne kadar okullarımıza son üç aydır gidemesekte evlerimizden eğitimimizi tamamladık. Artık online eğitimlerde bitti. Bazılarınız internetten karnelerinize baktınız bile. Uzun ve ‘farklı’ bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktık. Büyük bir iş başardınız.Hepinizi gönülden kutluyoruz.

Yarın LGS sınavına girecek olanlarınıza başarılar diliyoruz, belki bilmiyorsunuz ama sizler için uzun zamandır dua ediyoruz. Her biriniz için Rab’bin harika planlar hazırladığına iman ediyoruz. Bizler bazen öyle hissetmesekte gerçekte Rab her zaman bizi düşünür ve bizim için planladıkları bizimkilerden daha üstün ve daha iyidir. Tanrı bakın ne diyor;

Yeremya 29:11
Çünkü sizin için düşündüğüm tasarıları biliyorum” diyor RAB. “Kötü tasarılar değil, size umutlu bir gelecek sağlayan esenlik tasarıları bunlar”

Yeremya 32: 27 “Bütün insanlığın Tanrısı RAB benim. Var mı yapamayacağım bir şey?”

Amin!! Ne kadar şanslıyız değil mi çocuklar? Bizi kayıran, düşünen, hayatımızın her ayrıntısıyla ilgilenen, güçlü bir Tanrımız var. Onun için korkmayın! Yarın ki sınavda Rab’bin sizinle birlikte olacağına ve sizin için harika bir gelecek tasarladığına güvenin.

Hepinize iyi tatiller.

Bizi takip edin: