YOĞUN TALEBİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. KİTABIN 2.BASKISI HALA DAĞITIMDADIR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK KİTABA ÜCRETSİZ SAHİP OLABİLİRSİNİZ. 

Birçok ödül ve altın madalya kazanan, “İsa’nın Sevgi Öyküleri” kitabı, Kutsal Kitap’taki bütün öykülerin altındaki öyküyü anlatır.

Bu öykünün merkezinde bir bebek vardır ve her şey bu çocuğa dayanır. Her öykü bu çocuğun ismini fısıldar. Nuh’tan Musa’ya, sonrasında büyük kral Davut’a kadar – her bir öykü bu çocuğu işaret eder. Bu çocuk sanki bir bulmacanın kayıp parçası gibidir-hani bütün parçaları bütünleyen parça gibi. Eski Antlaşma’dan Yeni Antlaşma’ya, öykü açılınca, çocuklar ipuçlarını alır ve bulmacayı tamamlar.

Bu kitap diğer Kutsal Kitap’tan öyküler kitaplarına benzemeyen, İsa’nın Sevgi Öyküleri kitabı, çocukları maceralardan en büyüğüne katılmaya, Tanrı’nın büyük kurtuluş öyküsünün ve kendi öykülerinin merkezinde de bulunan İsa’yı keşfetmeye davet eder.

Dünya çapında en çok satılanlar arasında bulunan bu kitaba ücretsiz sahip olmak için aşağıdaki talep formunu doldurmanız yeterlidir!

2.Ücretsi kitap için talep formu