Takvime ulaşmak için resme tıklayın!

 

 

web link

 

 

Merhaba Çocuklar,

Sizin için harika bir etkinlik hazırladık. Aralık ayı boyunca keyifle ve heyecanla dolu 25 gün sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Noel Takvimi etkinliğimize katılmak!

İsa Mesih’in doğuşu bayramı için geri sayım başlasın! Bu takvim ile Noel’e (Doğuş Bayramı) harika bir şekilde hazırlanacak, bayramın keyfini daha iyi çıkaracaksınız. Her gün takvimden yeni ve farklı bir sürpriz çıkacak! Bu uygulama ile her gün bayram olsun isteyeceksiniz.

1 Aralık’tan başlayarak, 25 Aralık’a kadar verilen tüm görevleri yapan kişiler Kucak Yayıncılık’tan harika bir hediye almaya hak kazanacaklar! Unutmayın sadece içinde bulunduğunuz günün takvimini açabilirsiniz. Eğer arada bir kaç gün kaçırısanız merak etmeyin, bir sonraki gün eksiğinizi tamamlama şansınız var.

Etkinliği katılmak için;
Facebook-icon

 

 

Gmail SANTA HAT

  • Eğer facebook kullanmıyorsanız email (noeltakvimi@gmail.com) ile irtibatta olmalısınız.

 

 

mail-icon

  • O da yoksa sizden istenilen her şeyi tamamlayıp normal posta yolu ile bize ulaştırmalısınız.

NOEL TAKVİMİ/ADVENT CALENDAR

Hangi cihazlarda ve nasıl kullanılır?

android 

Android:

Android cep ve tabletler için tıklayın!

Candy Apple Red 2

 Iphone ve Ipad:

Cihazınızda bulunan safari sekmesindeki arama motoruna http://kucakyayincilik.com/noel-takvimi-2015/ yazın ve sayfa açılınca altta bulunan “paylaş” ikonuna basın. Ardından Ana Ekrana Ekle tuşuna basarak cihazınızın masa üzerine ikonu gönderin.

Bilgisayarda:

 

Kucak Web sayfası üzerinden kullanabilirsiniz.

 

***Lütfen facebook üzerinden paylaşın ki çocuklar bu Noel etkinliğini kaçırmasın! Sayfanın üst sol köşesinde paylaş butonuna basarak kolayca paylaşabilirsiniz. Ama tıklamadan önce facebook hesabınıza girmiş olmanız gerekiyor.

Yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.